Εκδήλωση της Ομοσπονδίας KOE AWARDS 2014

H ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ  σε συνεργασία με τον  FARANTOURIS FINANCIAL ANDISORS  παρευρέθηκε την Πέμπτη (19/3) στο ξενοδοχείο DIVANI CARAVEL στην λαμπρή εκδήλωση της Ομοσπονδίας KOE AWARDS 2014 κατά την οποία βραβεύθηκαν αθλητές και αθλήτριες των αθλημάτων κολύμβησης που διακρίθηκαν  τη χρονιά που πέρασε.

DSC01013

Συνολικά βραβεύθηκαν 143 αθλητές/τριες και 41 προπονητές/τριές τους, για τις επιτυχίες τους στις διοργανώσεις:

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ (ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ)
  2. ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΝΕΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ – ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ – ΤΕΧΝΙΚΗ)
  3. ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ – ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ – ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΤΕΧΝΙΚΗ)
  4. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ)
  5. ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΝΕΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΤΕΧΝΙΚΗ)
  6. ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΑ ΚΥΠΕΛΛΑ (ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ – ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ – ΤΕΧΝΙΚΗ)
  7. ΠΟΛΥΕΘΝΕΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ)
  8. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS (ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ – ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ)

 

Τιμήθηκαν επίσης:

  1. Οι τρεις (3) βουλευτές του Ελληνικού Κοινοβουλίου και εκ των κορυφαίων στα Αθλήματα μας: Ελένη Αυλωνίτου, Σταυρούλα Αντωνάκου και Γιώργος Μαυρωτάς
  2. Οι παράγοντες των Αθλημάτων μας Δημήτρης Δημαρέλλος και Θόδωρος Μπλούδρος, για την πολύχρονη προσφορά τους
  3. Οι δημοσιογράφοι Λάζαρος Πατσουράκος και Βασίλης Σκουντής
  4. Οι Χορηγοί της ΚΟΕ, NOVASPORTS, STOIXIMAN, POOL SPORT, FARANTOURIS FINANCIAL ANDISORS

 

ΟΙ ΒΡΑΒΕΥΟΜΕΝΟΙ

Η σχετική λίστα των βραβευόμενων Αθλητών/τριών και προπονητών:

Α. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ                                              

ΑΘΛΗΤΕΣ

  1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  3. ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
  4. ΜΥΛΩΝΑΣ ΦΩΤΗΣ
  5. ΝΕΓΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  6. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
  7. ΣΤΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  8. ΚΥΝΗΓΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
  9. ΜΕΡΕΤΣΟΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

  1. ΓΕΜΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΤΑΣΟΣ
  3. ΓΕΜΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
  4. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΤΑΣΟΣ
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΚΗΣ
  6. ΒΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ
  7. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
  8. ΜΑΝΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  9. ΑΘΥΜΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  10. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

 

  1. ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΕΛΕΝΗ
  2. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  3. ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
  4. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
  5. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
  6. ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  7. ΣΑΧΑ ΙΩΑΝΝΑ
  8. ΛΕΜΠΛ ΗΛΕΚΤΡΑ
  9. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 

  1. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  2. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
  4. ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ
  5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ
  6. ΜΑΝΤΑΛΟΥΦΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
  7. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Β. ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

 

ΑΘΛΗΤΕΣ

 

  1. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  2. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  3. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  4. ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  5. ΤΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  6. ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  7. ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  8. ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  9. ΔΕΛΑΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  10. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  11. ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
  12. ΓΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  13. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  14. ΖΕΡΔΕΒΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  15. ΣΑΡΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  16. ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
  17. ΠΡΕΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  18. ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  19. ΤΣΑΧΕΙΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
  20. ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
  21. ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
  22. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  23. ΚΟΠΕΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
  24. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  25. ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  26. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
  27. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  28. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  29. ΘΕΟΔΟΣΗΣ – ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
  30. ΠΕΤΤΑΣ ΣΤΑΘΗΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 

  1. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΑΚΗΣ
  2. ΠΑΤΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  3. ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  4. ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

 

  1. ΠΑΤΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
  2. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΞΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
  4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  5. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  6. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ
  7. ΜΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ
  8. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  9. ΧΥΔΗΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
  10. ΠΑΤΡΑ ΜΑΡΙΑ
  11. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΘΙΑ
  12. ΝΙΑΡΧΑΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
  13. ΣΩΡΑ ΜΑΡΙΑ
  14. ΚΟΥΒΔΟΥ ΕΛΕΝΑ
  15. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ
  16. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  17. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  18. ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
  19. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
  20. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ
  21. ΑΣΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  22. ΡΟΥΜΠΕΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
  23. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  24. ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗ ΦΙΛΙΩ
  25. ΜΠΕΝΕΚΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ
  26. ΤΕΡΕΦΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
  27. ΝΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 

  1. ΜΟΡΦΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  2. ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

 

Γ. ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

 

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

 

  1. ΤΣΟΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  2. ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΑ ΓΙΑΝΝΑ
  3. ΜΑΛΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ
  4. ΣΑΡΑΝΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  5. ΣΤΡΑΒΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
  6. ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  7. ΦΑΡΑΝΤΟΥΡΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
  8. ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΤΟΝΙΑ
  9. ΚΟΦΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  10. ΜΠΡΕΖΕΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  11. ΦΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  12. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΜΥΡΤΩ
  13. ΑΛΖΙΓΚΟΥΖΗ – ΚΟΜΙΝΕΑ ΜΑΡΙΑ
  14. ΚΟΥΤΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  15. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ
  16. ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  17. ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
  18. ΣΑΡΑΝΤΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
  19. ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
  20. ΤΖΩΡΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  21. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ
  22. ΔΙΠΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
  23. ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ
  24. ΑΡΜΑΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
  25. ΚΟΦΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  26. ΚΟΝΤΗ ΕΛΕΝΗ
  27. ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  28. ΔΕΔΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  29. ΤΣΙΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  30. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  31. ΜΕΛΛΟΥ ΞΑΝΘΗ
  32. ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗ ΟΛΓΑ
  33. ΚΑΜΠΟΥΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 

  1. ΘΗΒΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
  2. ΣΑΒΡΑΜΗ ΣΥΛΒΙΑ
  3. ΤΣΕΡΝΕΤΣΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
  4. ΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

Δ. OPEN WATER

 

ΑΘΛΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ

 

  1. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
  2. ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  3. ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΚΕΛΥ
  4. ΝΕΓΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

 

  1. ΓΕΜΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

Ε. ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

 

ΑΘΛΗΤΕΣ

 

  1. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  2. ΦΑΦΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

 

  1. ΦΥΡΙΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

ΣΤ. ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

 

ΑΘΛΗΤΕΣ

 

  1. ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
  2. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  3. ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  4. ΣΑΛΕΒΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  5. ΓΟΥΛΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  6. ΚΟΥΡΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  7. ΔΗΜΑΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  8. ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  9. ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  10. ΚΑΡΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
  11. ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  12. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
  13. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  14. ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  15. ΔΗΜΑΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

 

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

 

  1. ΜΑΚΡΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  4. ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
  5. ΝΗΣΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  6. ΤΣΙΓΚΟΪΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  7. ΣΚΑΛΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
  8. ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ ΡΟΖΑΝΝΑ
  9. ΛΥΚΟΥ ΑΝΝΑ
  10. ΚΤΕΝΑ ΣΟΦΙΑ
  11. ΤΣΙΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  12. ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ
  13. ΞΙΑΡΧΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
  14. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  15. ΣΑΛΤΑΜΑΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  16. ΣΙΑΜΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
  17. ΣΠΥΡΙΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  18. ΤΣΙΚΛΗ ΒΙΚΥ
  19. ΤΣΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  20. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  21. ΚΑΛΑΜΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
  22. ΜΠΑΠΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
  23. ΜΥΡΙΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  24. ΑΔΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ
  25. ΧΑΪΔΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  26. ΜΥΡΙΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  27. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

MASTERS

 

ΑΘΛΗΤΕΣ

 

  1. ΤΖΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  2. ΣΑΚΚΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

 

  1. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΟΕ

Comments are closed.